ЛОЗАННА (QHA) -

З 1 квітня 2018 року Росія позбувається права приймати міжнародні турніри з усіх олімпійських і не тільки видів спорту. Про це йдеться у новому кодексі, прийнятому Всесвітнім антидопінговим агентством (WADA).

Згідно з документом, з 1 квітня 2018 року і доти, доки Російське антидопінгове агентство (РУСАДА) не буде відновлене ​​в правах, жодні нові заявки РФ на проведення міжнародних змагань, подані до міжнародних федерацій, які підписали кодекс WADA, не розглядатимуться.

Заборона не поширюється на ті турніри, на які вже підписані контракти. Однак після закінчення терміну їхньої дії у Росії не буде жодних чемпіонатів світу та Європи, зокрема етапів авто- і мотогонок, включаючи Формулу-1, Кубків світу з будь-якого виду спорту, шахових Олімпіад, Універсіад та Всесвітніх військових ігор. Варто зазначити, що змагання, що проводять організації, які не підписали кодекс WADA (такі як УЄФА, баскетбольна Євроліга або будь-яка з франшиз ММА), під заборону не підпадають.

Нагадаємо, раніше Федерація біатлону США оголосила бойкот етапу Кубка світу, який пройде з 22 по 25 березня у Тюмені (Росія).

QHA