ДНІПРО (QHA) -

Донецький «Шахтар» у 12-й раз став володарем Кубка України з футболу.

На «Дніпро-арені» обидві команди почали гру в шаленому темпі. Динамівці після нашестя на свої ворота намагалися одразу ж переходити в контратаку. Під кінець першого тайму підопічні Пауло Фонсеки влаштували справжній штурм на ворота Бойка.

Другий тайм розпочався з провалу киян. Бутко прострільною передачею знайшов у штрафному Феррейру, і той в один дотик відкрив рахунок у матчі. Далі гірники, витримавши натиск, заробили штрафний, який успішно реалізували. Динамівці так і не зуміли забити в час, що залишився.

Гірники здобули 12-й Кубок і це рекорд. У динамівців їх 11, 2 в одеського «Чорноморця», по одному у полтавської «Ворскли» і сімферопольської «Таврії».

Нагадаємо, у півфіналі нинішнього розіграшу гірники розгромили ФК "Маріуполь" з рахунком 5:1, а кияни обіграли друголіговий "Дніпро-1" — 4:1.