НЬОН (QHA) -

Член виконкому УЄФА Франтішек Лауринець та директор департаменту національних асоціацій УЄФА Зоран Лакович зустрілися у штаб-квартирі УЄФА в Ньоні з так званим «директором кримського футбольного союзу» Юрієм Витохою та «керівницею справами КФС» Ольгою Безугловець. Про це повідомляє підконтрольний російським окупантам «Кримський футбольний союз», створений 2015 року.

Футбольні високопосадовці Європи заявили про свій намір відвідати окупований Крим, щоб оцінити ситуацію зі спортом на півострові.

За твердженнями «футбольного союзу» в УЄФА погодили виділення $ 1 млн на розвиток футболу у Криму та анонсували програму з будівництва на півострові міні-футбольних майданчиків зі штучним покриттям.

Також було порушено питання сертифікації трансферів кримських футболістів, над вирішенням якого двоє європейських чиновників та представники кримського «союзу» зібралися провести спільну роботу.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, 5 березня дітям у кримській Краснокам'янці директор місцевої школи і дільничний заборонили грати у футбол, стверджуючи, що таким чином юні спортсмени порушують закони РФ, а точніше — проводять несанкціонований мітинг. Згідно із законодавством країни-окупанта Криму РФ, проведення мітингу без узгодження із представниками влади, в якому запідозрили юних краснокам'янців, тягне за собою накладення адміністративного штрафу, відбування обов'язкових робіт або ж адміністративного арешту на термін до 10 діб.

ФОТО: інтернет

QHA