БЕРЛІН (QHA) -

Німецький футбольний союз (DFB) назвав неприпустимим проведення міжнародного спортивного чемпіонату в країні, що «підтримує тероризм».

— До старту чемпіонату світу залишається п'ять років, протягом цього часу треба знайти політичне рішення, а не погрожувати бойкотом. Зрозумілим є одне: футбольна громадськість має погодитися з тим, що такі великі турніри не повинні проводитися в країнах, що активно підтримують тероризм, — заявив керівник Німецького футбольного союзу.

Нагадаємо, у понеділок, 5 червня Ємен, Лівія і Мальдіви оголосили про розрив дипвідносин із Катаром, приєднавшись до групи країн, які 5 червня розірвали свої зв'язки з Дохою.

Таким чином, співпрацю призупинили шість арабських країн — Ємен, Лівія, Бахрейн, Єгипет, ОАЕ і Саудівська Аравія, а також Мальдівська Республіка і Маврикій.

Саудівська Аравія, ОАЕ і Бахрейн закрили свій повітряний простір для Катару і зажадали, щоб катарські дипломати залишили територію зазначених країн протягом 48 годин.

Крім цього, ісламська військова коаліція на чолі з Ер-Ріядом, що складається з Єгипту, Бахрейну, ОАЕ і ряду інших країн, припинила участь Катару в операції проти «Ісламської держави».

Міністерство закордонних справ Катару заявило, що шкодує про рішення близькосхідних країн припинити дипломатичні відносини з Дохою. Арабська країна відзначила, що буде перешкоджати всім спробам вплинути ззовні на її суспільство і економіку.

ФОТО: інтернет

QHA