МОСКВА (QHA) -

Віце-прем'єр уряду Російської Федерації (РФ) Віталій Мутко залишив пост глави оргкомітету чемпіонату світу з футболу 2018 року через звинувачення упричетності до підтримки державою допінгової програми. Про це повідомляється на сайті оргкомітету.

Головою оргкомітету стане Олексій Сорокін, який був виконавчим директором цієї структури.

— Мутко продовжуватиме здійснювати нагляд за підготовкою регіонів, а також координуватиме будівництво необхідної інфраструктури,  сказано у повідомленні.

Мутко зазначив, що повернеться на свою посаду через шість місяців.

Нагадаємо, Віталій Мутко був главою Російського футбольного союзу з 2005 по 2009 роки. У вересні 2015 року він знову обійняв цю посаду.

QHA повідомляло, що Міжнародний олімпійський комітет (МОК) довічно дискваліфікував російського бобслеїста Олексія Воєводу за порушення антидопінгових правил. У МОК повідомили, що будуть проведені слухання, які стосуються і інших спортсменів.

Раніше збірну Росії офіційно усунули від участі в зимових Олімпійських іграх 2018 року в південнокорейському Пхьончхані. Чиновникам російського олімпійського комітету і Міністерства спорту РФ також відмовлено в акредитації на Олімпіаду. Російські спортсмени, яких не викрили у вживанні допінгу, можуть взяти участь в іграх під нейтральним прапором. Команда називатиметься «Олімпійські спортсмени з Росії».

QHA