КИЇВ (QHA) -

Міжнародний олімпійський комітет (МОК) не запросив на зимову Олімпіаду у Пхьончхані 13 російських спортсменів і двох тренерів, раніше виправданих спортивним арбітражем у рамках допінгового скандалу. Про це повідомляється на сайті організації.

У МОК відзначили, що випадок кожного спортсмена розглядався окремо, проте, незважаючи на рішення суду, комітет сумнівається в чесності і «допінговій чистоті» російських спортсменів.

— Додаткова інформація включає дані з фармацевтичних баз, сліди заборонених речовин, докази маніпулювання показниками стероїдів та іншу конфіденційну інформацію, надану Всесвітнім антидопінговим агентством, сказано у повідомленні.

QHA повідомляло, що МОК не включив до списку потенційних учасників Ігор Антона Шипуліна і Сергія Устюгова, які є лідерами збірної Росії з біатлону та лижних перегонів на Олімпіаді.

Нагадаємо, МОК довічно усунув від участі в Олімпіаді російських саночників Альберта Демченка і Тетяну Іванову, а також позбавив їх срібних медалей, які вони завоювали на Олімпіаді-2014 у Сочі.

QHA