КОЛАМБУС (QHA) -

Майбутній український священик Микола Ткачук став новим абсолютним чемпіоном світу з гирьового спорту, здобувши перемогу на турнірі Arnold Classic 2017 у Коламбусі. Про це повідомляє Центр інформації УПЦ на сторінці в Фейсбук.

Атлет присвятив свою перемогу Україні та після отримання заслуженої нагороди закликав співгромадян молитися за мир.

— Перемогу на престижних світових змаганнях з гирьового спорту Arnold Classic 2017 я присвятив Україні. Також хотів би закликати до молитви за нашу державу всіх українців, щоб Господь послав на нашу стражденну землю довгоочікуваний мир, — сказав він.

Також майбутній священик розповів і про зустріч з легендарним атлетом і актором Арнольдом Шварцнеггерром, який є символом і засновником цих змагань.

— Багато відомих спортсменів з різних куточків світу не мали можливості поспілкуватися з Арнольдом Шварцнеггером. Мені, з Божою поміччю, випала така можливість... Я розповів, що вчуся в Київській духовній семінарії. Почувши це, він зацікавлено і здивовано кивнув головою. Мабуть, подумав, що не часто зустрінеш семінариста серед переможців змагань, — розповів спортсмен.

Микола Ткачук — багаторазовий чемпіон світу та України з гирьового спорту, студент заочного відділення Київської духовної семінарії.

ФОТО: інтернет

QHA