ЛОС-АНДЖЕЛЕС (QHA) -

Український боксер Василь Ломаченко захистив титул чемпіона світу за версією WBO у матчі проти Мігеля Марріагі (Колумбія). Бій пройшов у Лос-Анджелесі (США) на арені Microsoft Theater. Запис поєдинку опублікований у Твіттері.

Марріагі відмовився від подальшої сутички після сьомого раунду. Протягом бою українець двічі відправляв колумбійця у нокдаун.

Тим часом, промоутер українського чемпіона Боб Арум зробив заяву про те, що Ломаченко перевершує легендарного Флойда Мейвезера (США):

— Звичайно ж, Мейвезер — великий боєць, особливо в оборонному плані. Але Флойд намагався наносити більше точних ударів, ніж опонент, намагався виграти за очками. Що стосується Ломаченка, то він влаштовує шоу. Ви не можете в нього потрапити, тому що у нього відмінне почуття дистанції та чудова робота ніг. І він завжди шукає шляхи для знищення опонента. Так що я вважаю, що він найкращий з усіх, кого я коли-небудь бачив.

Відзначимо, для 29-річного Василя Ломаченка цей бій став десятим на професійному рингу. Дев'ять із десяти поєдинків українець виграв. Нинішній захист титулу став для нього вже третім.

ФОТО: інтернет

QHA