КИЇВ (QHA) -

Видовищний п'ятикілометровий командний забіг Legion Run, наповнений веселощами і драйвом, у цьому році пройде в Україні вперше. Всього за три роки Legion Run став наймасштабнішим і значним забігом з перешкодами в Південно-Східній Європі. Це марафон-пригода.

На відміну від традиційних бігових змагань, Legion Run має на увазі біг із подоланням 20 перешкод з бруду, вогню, льоду і колючого дроту. Забіг успішно пройшов у 12 країнах світу на трьох континентах.

У мільйонному мегаполісі досить складно знайти відповідний ландшафт для таких змагань, однак організаторам це вдалося.

Легіонери зберуться в суботу 22 липня у спортивно-розважальному комплексі «X-Park» у зеленій зоні на Трухановому острові. Випробувати свої фізичні та психологічні межі може кожен.

— У цьому році Legion Run відбудеться в Києві. Київ — це європейська столиця, де здоровий спосіб життя — не тільки модний тренд, але і ідеологія молоді. У нас вже є медійні партнери, які допомагають пропагувати спорт і робити Legion Run впізнаваним брендом в Україні. Тому ми вирішили зробити подарунок їх аудиторії, — каже генеральний директор Ltd.Legion Run Івайло Матев.

Організатори пропонують відвідувачам сайту QHA скористатися спеціальною знижкою на квитки в розмірі 50%. Усе дуже просто: при покупці квитка онлайн на сайті http://legionrun.ticketforevent.com/uk/ введіть код Кримськіновини.

ФОТО: інтернет

QHA