ХЕРСОН (QHA) -

Перший турнір кубку Федерації футболу АР Крим буде зіграний на початку березня на синтетичному газоні ДЮСШ у місті Херсоні. Про це повідомляє видання Sport Arena.

У кубку візьмуть участь два клуби з другої ліги чемпіонату України з футболу- «Мир» (Горностаївка) та «Енергія» (Нова Каховка), чемпіон Херсонської області з футболу в аматорській лізі — команда «Колос» із Хлібодарівки і відроджена сімферопольська «Таврія» .

Стверджується, що змагання відбудуться за круговою схемою. Матчі кубка призначені на 1,3 і 7 березня.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, сімферопольська «Таврія» подала заявку на атестацію для участі у чемпіонаті України серед клубів другої ліги у сезоні 2017/18.

Раніше, у зв'язку із окупацією Криму Російською Федерацією, клуб припинив своє існування. Останній матч, який сімферопольська команда мала зіграти до своєї самоліквідації кримське дербі «Таврія» «Севастополь» 1 березня 2014 року, був зірваний через початок вторгнення окупантів на територію півострова.

У вересні 2015 року президент Федерації футболу України Андрій Павелко оголосив про початок відродження «Таврії» у Херсоні, щоб команда мала право виступати в чемпіонаті України.

ФОТО: інтернет

QHA