ЛЬВІВ (QHA) -

Вчора, 25 лютого, київське «Динамо» у рамках 21-го туру Української прем'єр-ліги поступилося на виїзді рівненському «Вересу». При цьому в матчі було показано три червоні картки.

Команда Олександра Хацкевича пропустила вже на 13 хвилині, постарався Куліш. На 22 хвилині грубо в штрафному майданчику зіграв Ротань, за що був видалений, а пенальті реалізував рівнянин Сімінін. На 43 хвилині киянин Циганков один м'яч відіграв. Однак на 67 хвилині динамівці залишилися вдев'ятьох, грубо у підкаті зіграв Бурда. На 82 хвилині в контратаці Степанюк встановив остаточний рахунок 3:1. При цьому Верес з 72 хвилини грав удесятьох через вилучення Сімініна.

Верес — Динамо 3:1

Голи: Куліш, 13, Сімінін, 23 (з пенальті), Степанюк, 82 — Циганков, 43.

Верес: Бандура — Каменюка, Адамюк, Борзенко, Сімінін — Каленчук, Карасюк — Кожанов, Степанюк (Жуліо Сезар, 90), Пепі (Мягков, 58) — Куліш (Морозенко, 72).

Динамо: Рудько — Морозюк, Кадар, Бурда, Піваріч — Циганков (Гонсалес, 74), Буяльський, Ротань, Вербич — Мораес (Гармаш, 46), Бесєдін.

Попередження: Степанюк, Сімінін, Бандура — Бурда, Морозюк, Кадар.

Вилучення: Сімінін, 72 — Ротань, 22, Бурда, 67.