ХЕРСОН (QHA) -

Футбольна команда «Таврія» із Сімферополя поповнила свій склад новими виконавцями і провела перші тренування. Запис про це з'явився на сторінці ФК «Таврія» у Фейсбук.

Клуб, який є першим чемпіоном незалежної України, запланував проведення трьох матчів на початку березня у рамках Кубка Федерації футболу АР Крим у місті Херсон.

— Футболісти сімферопольської "Таврії" вийшли з відпустки. Команда вже провела перше тренування, на якому були присутні кілька новачків із числа місцевих футболістів — їх пригледів на місцевих змаганнях головний тренер Сергій Шевченко. Команда буде працювати в режимі трьох тренувань на тиждень (вівторок, середа, четвер), а 1-го, 2-го і 7-го березня проведе три матчі в рамках «Відкритого Кубка Федерації футболу АР Крим 2017 року».

Нагадаємо, сімферопольська «Таврія» подала заявку на атестацію для участі в чемпіонаті України серед клубів другої ліги у сезоні 2017/18.

Раніше, у зв'язку з окупацією Криму Російською Федерацією, клуб припинив своє існування.

У вересні 2015 року президент Федерації футболу України Андрій Павелко оголосив про початок відродження «Таврії» у Херсоні, щоб команда мала право виступати в чемпіонаті України.

У зв'язку зі складнощами у пошуках інвестора і виділення землі під будівництво стадіону в Херсоні, ініціативна група з відродження «Таврії» вибрала місцем для базування клубу місто Берислав, де вже є необхідна для клубу інфраструктура.

ФОТО: інтернет

QHA