КИЇВ (QHA) -

Федерація футболу Криму, яка після окупації півострова була створена на материковій частині України, порадувала вболівальників новим логотипом.

Дизайнери поєднали в емблемі символ футбольного об'єднання — зображення грифона, український тризуб і обриси кримського півострова.

Колишній логотип Федерації, коли ще вона була в Криму, по-перше, морально застарів, по-друге його творці не дуже старалися зробити щось вартісне. Настали нові часи, новий виток у розвитку кримського футболу. Саме тому і з'явилася ідея оновити логотип, розповів віце-президент ФФК Олег Комуняр.

Віце-президент Федерації футболу України Олег Комуняр

Автором нової емблеми виступив київський дизайнер Олександр Вітюк, який сам безоплатно запропонував свої послуги. На розробку логотипу пішло близько чотирьох місяців.

— Федерація футболу України, Прем'єр-ліга і федерації футболу інших країн оновили свої емблеми. Тому ми також вирішили наслідувати тенденції і зробити нову емблему. Хотілося зробити свіжий, динамічний і сучасний логотип. Якраз це моє бачення та ідею і втілив у життя Олександр. Символ грифона залишили, оскільки хотілося зберегти спадкоємність, тим більше що Крим асоціюється з грифоном. Грифон це могутня міфологічна тварина, а тризуб і Крим підкреслюють нашу позицію, зазначає Комуняр.

За словами віце-президента ФФК, свій внесок у створення логотипу внесли і кримські вболівальники, що протестували його перший варіант. Їхні побажання були враховані.

Олег Комуняр також повідомив, що сімферопольський клуб «Таврія» на даний час переглядає нових футболістів і будує плани на другу частину сезону.

Нагадаємо, що 27 серпня у місті Бериславі Херсонської області відбулися установчі збори Федерації футболу Криму, на якому її президентом був обраний Сергій Куніцин, а віце-президентами — Микола Паламарчук та Дмитро Білоцерківець. Тренером сімферопольського футбольного клубу «Таврія» призначено Сергія Шевченка.

Відроджену на материку «Таврію» включили до чемпіонату України серед аматорів, і в жовтні футболісти зіграли свій перший матч на домашньому полі у Бериславі.

ФОТО: QHA і Фейсбук Олега Комуняр

QHA