МАДРИД (QHA) -

Український форвард Роман Зозуля у зв'язку вз зірваним переходом з «Бетіса» до «Райо Вальєкано» може повернутися в Україну, щоб отримувати постійну ігрову практику, виступаючи за «Дніпро». Про це повідомляє іспанський футбольний портал AS з посиланням на рішення ФІФА.

Однак і цей перехід може не відбутися, бо на «Дніпро» була накладена заборона на реєстрацію нових футболістів через фінансову скруту клубу. Таким чином, Зозуля не зможе підписати з дніпрянами контракт, поки клуб не розбереться із забороною.

Зазначимо, що на поєдинок попереднього, 22-го туру чемпіонату Іспанії проти команди «Валенсія» нинішня команда Зозулі «Реал Бетіс» всім стартовим складом вийшла у футболках із написом на підтримку українця: «Todos Somos Zozulia!» («Ми всі — Зозуля!»).

Нагадаємо, як повідомляло QHA, Роман Зозуля перейшов у «Реал Бетіс» 27 червня 2016 року, розірвавши контракт із ФК «Дніпро» (153 матчі за команду, 39 голів). За півсезону у «Бетіс» форвард награв близько 150 хвилин, не відзначившись при цьому результативними діями. У січні Зозуля був відправлений в оренду до клубу «Райо Вальєкано», проте фанати команди публічно звинуватили форварда у нацизмі і зажадали у керівництва клубу не здійснювати трансфер.

Зазначимо, що Роман Зозуля активно виконує громадянський обов'язок, допомагаючи української армії у боротьбі проти агресора РФ.

ФОТО: інтернет

QHA