ХАРКІВ (QHA) -

2 вересня на ОСК «Металург» в Харкові відбувся відбірковий матч ЧС-2018 між національними збірними України та Туреччиною. В результаті двох голів від півзахисника вже дортмундської «Боруссії» Андрія Ярмоленко Україна з 14 очками займає лідируючу позицію в своїй відбірковій групі.

Цього разу наша команда протягом двох таймів витримала високий і агресивний темп, українці володіли м'ячем набагато краще суперників. Обидва голи в турецькі ворота були забиті в першому таймі на 18-й і 42-й хвилині Андрієм Ярмоленко, у якого тепер на рахунку 31 точний удар за збірну. Підсумком 7-го туру кваліфікації чемпіонату світу 2018 року став рахунок 2: 0.

І хоча під час гри лунали думки про несправедливе суддівство і наявність спірних моментів в обох голах, головний тренер збірної Туреччини Мірча Луческу під час прес-конференції після матчу визнав, що Україна заслужила перемогу.

— Збірна України краще володіла м'ячем, і ми в свою чергу повинні були зіграти краще в цьому аспекті. Збірна України зібрана з двох команд, ми ж збирали команду з 5-10 команд, що вплинуло на гру. Я визнаю, що Україна заслужила цю перемогу, але був епізод з офсайдом при першому забитому м'ячі, а в епізоді з другим м'яч вийшов за межі поля. Крім того, в наші ворота повинні були поставити пенальті, — заявив тренер турецької збірної.

Вчорашня перемога України в Харкові принесла їй лідируючу позицію у відбірній групі I з 14 очками. Однак враховуючи, що гру Хорватія - Косово перенесли через дощ і 5 вересня нашій команді доведеться зустрітися з Хорватією, ситуація може змінитися. Туреччина ж поки займає 4-е місце у відбірковому турі.