КИЇВ (QHA) -

В квітні у Києві відбудеться Чемпіонат світу з хокею. Цього разу змагатимуться юнаки до 18 років.

Про це сьогодні на прес-конференції на НСК «Олімпійський» заявив президент Федерації хокею України (ФХУ) Анатолій Брезвін.

— Право на проведення чемпіонату світу серед юніорів Україна виборола на Конгресі Міжнародної федерації хокею, який відбувся у травні 2017 року в німецькому місті Кельні. У боротьбі за проведення змагань Україна випередила Австрію, Італію та Угорщину. При цьому заявка нашої країни отримала голосів більше, ніж всі інші країни разом узяті, — заявив Анатолій Брезвін.

Віце-президент Федерації хокею України, голова оргкомітету Федерації з питань проведення чемпіонату світу Георгій Зубко на прес-конференції нагадав, що минулого року київський Палац спорту вже приймав Чемпіонат світу з хокею серед дорослих.

— У 2017 році ми успішно провели Чемпіонат світу, отримавши високі оцінки Міжнародної федерації хокею, — підкреслив Зубко.

Також віце-президент ФХУ представив новий логотип і талісман. На них художники оригінально зобразили тризуб та найшвидшого птаха у світі — орла.

На заході виступив також заступник голови Міністерства молоді та спорту Микола Даневич, який також заявив про готовність України приймати на належному рівні чемпіонат.

— Я звертаюся до скептиків, які заявляли, що країна, яка воює, не може проводити змагання такого рівня. Але ми спромоглися їх провести і будемо проводити й надалі, — підкреслив він.

Також заступник міністра повідомив, що на реконструкцію Палацу спорту держава виділила кошти, і, наприклад, палац вже оснащений новою, найсучаснішою системою освітлення.

Організатори проінформували про дату продажу квитків. Старт продажів запланований на 25 січня. Вартість — від 50 грн. Абонементи, як сказав віце-президент ФХУ, цього разу продаватися не будуть.

Нагадаємо, що Федерація хокею України та Міністерство молоді і спорту звернулися з проханням до IIHF (Міжнародної федерації хокею на льоду) перенести проведення цього турніру з Одеси до Києва. Відповідне рішення було ухвалене у грудні минулого року у зв'язку із тим, що одеський Палац спорту не встигають реконструювати до початку чемпіонату.

QHA