РОСТОВ-НА-ДОНУ (QHA) -

Незаконно засуджений в Росії громадянин України Руслан Зейтуллаєв закликав ООН продовжувати тиск на РФ з метою звільнення українських політв'язнів, повідомляє українське представництво в ООН на сторінці у Twitter. За словами постійного представника України при ООН Володимира Єльченка, написане в кінці липня звернення Зейтуллаєва офіційно передане Генеральному секретарю ООН.

— Виходячи з того, що більше трьох років на території окупованого Криму ... приймаються незаконні і неконституційні рішення ... вчергове оголошую безстрокове голодування і відмовляюся приймати їжу, перебуваючи незаконно в СІЗО №1 м. Ростова.

У своєму зверненні прошу Вас продовжити чинити всебічний тиск на уряд РФ до повного звільнення всіх незаконних ув'язнених у тюрмі громадян України та дотримання прав і свобод Кримськотатарського народу, написав Зейтуллаєв.

Нагадаємо, 27 липня, Верховний суд Російської Федерації засудив фігуранта «справи Хізб ут-Тахрір» Руслана Зейтуллаєва на 15 років позбавлення волі з обмеженням на рік після відбування покарання.

Пізніше стало відомо, що Руслана Зейтуллаєва етапують у Башкортостан.

ФОТО: інтернет

QHA