БЕЛГРАД (QHA) -

13 листопада у Белграді (Сербія) спецпредставник Держдепартаменту Сполучених Штатів Америки (США) по Україні Курт Волкер провів зустріч із помічником президента Російської Федерації Владиславом Сурковим, на якій вони обговорили питання розміщення миротворців ООН на сході України і Мінських домовленостей.

Сурков заявив, що Волкер передав йому пропозиції про резолюцію щодо миротворців ООН.

— Американські друзі передали свої пропозиції до нашого проекту резолюції Радбезу 29 абзаців. Три з них наша делегація визнала прийнятними. Небагато, звісно. Але все-таки три не нуль. Краще, ніж нуль.

Сурков зазначив, що і він і Волкер підтримують реалізацію Мінських домовленостей і домовилися "продовжувати роботу зі зближенню позицій".

У спільній заяві сторін, опублікованій на сайті посольства США у Росії, сказано, що і США і РФ продовжуватимуть роботу з досягнення миру на Донбасі.

Відповідно до Мінській угоді існувала необхідність поєднувати політичні заходи з заходами в сфері безпеки. Обидві сторони проаналізують думки, висловлені в ході зустрічі, що відбулася, і обміркують подальші шляхи вирішення цього завдання, сказано у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що Курт Волкер і Владислав Сурков провели зустріч у Белграді, де обговорили питання введення миротворців на Донбас.

Джерело: ТАСС

QHA