КИЇВ (QHA) -

4 грудня українські військовослужбовці Збройних сил України відбили на Світлодарській дузі напад диверсійно-розвідувальної групи бойовиків терористичних організацій. Про це повідомили у прес-центрі штабу АТО у Facebook.

— Один з підрозділів Збройних Сил України, який виконує бойові завдання в даному районі, відбив напад диверсійно-розвідувальної групи російсько-окупаційних військ зі складу 7-ї окремої мотострілецької бригади 2-го Армійського корпусу 8 Армії Південного військового округу РФ, — сказано у повідомленні.

У прес-центрі зазначили, що бойовики кинули на місці зіткнення двох поранених і одного вбитого.

При цьому терористичні угруповання продовжують вести посилену розвідку на Світлодарському напрямку.

— Зокрема залучають до виконання завдань диверсійно-розвідувальні групи, метою яких може бути проведення провокацій, здійснення диверсій на об'єктах транспортної інфраструктури, в місцях скупчення цивільного населення для подальшого звинувачення і дискредитації підрозділів ЗСУ, зазначили у прес-центрі.

QHA повідомляло, що бойовики терористичних угруповань встановлюють на території окупованого Донбасу міни російського виробництва. Терористи продовжують порушувати Мінські домовленості і збільшують кількість обстрілів українських позицій.

QHA