ЄРУСАЛИМ -

Літак ВПС Ізраїлю завдав ударів по військовій базі режиму Башара Асада, у відповідь на який звідти прилетів снаряд, який впав на території Голанських висот, повідомили у ізраїльській армії. Як випливає з повідомлення, в результаті падіння снаряда ніхто не постраждав.

Ізраїльська армія за останній тиждень чотири рази завдала ударів по території Сирії у відповідь на артилерійські і ракетні обстріли.

Ізраїль стверджує, що з початку війни у Сирії 2011 року на територію країни час від часу потрапляють ракети з боку Сирії і Голанських висот. Ізраїль завдає ударів у відповідь по позиціях руху Хезболла і режиму Башара Асада, але від офіційного підтвердження таких атак ізраїльський уряд зазвичай утримується.

Нагадаємо, 18 червня у населеному пункті Расафа, розташованому у 30 км на південь від Ракки, очолювана США коаліція збила винищувач урядової армії Сирії. Сирійська влада зазначає, що їхній винищувач в той момент брав участь в операції проти бойовиків «Ісламської держави».

Після інциденту Міноборони Росії повідомило про припинення з 19 червня взаємодії з США у рамках меморандуму про запобігання інцидентів у небі над Сирією. У відомстві заявили, що Росія сприйматиме як цілі будь-які повітряні об'єкти в районах дії російських ВКС над сирійською територією.

ФОТО і джерело: АА

QHA