МОСКВА (QHA) -

Кримські депутати Сергій Цеков та Ольга Ковітіді, які 2014 року, будучи членами Верховної Ради АР Крим, вчинили дії, спрямовані на порушення територіальної цілісності України, а пізніше незаконно стали депутатами Держдуми країни-окупанта РФ, внесли до Держдуми проект поправок до закону «Про рекламу». Про це повідомляє російське видання «Meduza».

Так, у своєму законопроекті Ковітіді і Цеков пропонують трактувати публікацію карт Росії без окупованого півострова Крим як порушення територіальної цілісності РФ. Згідно з російським законодавством подібне правопорушення (ст. 280 п. 2 КК РФ) можуть каратися позбавленням волі терміном до 5 років.

Повідомляється, що приводом для обурення кримських колаборантів, а нині «депутатів» законодавчих зборів Росії стала реклама пива «Сибірська Корона», де карта Росії був зображена в її міжнародно визнаному вигляді, тобто без окупованих територій України. Також згадується рекламна продукція компаній Coca-Cola, PepsiCo та TripAdvisor.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, 2 лютого прокуратура Автономної Республіки Крим України за результатами проведеного попереднього розслідування направила до суду обвинувальні акти щодо колишніх депутатів Верховної Ради Криму Петра Запорожця, Ольги Ковітіді і Петра Зайцева. За інформацією прокуратури АРК, ці чиновники сприяли окупації півострова Росією і звинувачуються у скоєнні кримінального злочину, передбаченого ч. 1 ст. 111 КК України (державна зрада).

ФОТО: інтернет

QHA