КИЇВ (QHA) -

До суду направлена кримінальна справа стосовно колишнього кримського прокурора Сергія Няньчура. Про це у Facebook повідомила прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган.

— Прокуратурою Автономної Республіки Крим розслідувалося кримінальне виробництво за підозрою колишнього прокурора Кримського регіону з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері, державного радника юстиції 3 класу Няньчура Сергія Михайловича в скоєнні кримінального злочину, передбаченого ч.1 ст.111 КК України, — сказано в повідомленні.

Слідство встановило, що Няньчур у 2014 році, порушивши присягу Україні, перейшов на службу до незаконно створеного органу «Військова прокуратура Чорноморського Флоту Російської Федерації» на посаду «першого заступника військового прокурора Чорноморського флоту Російської Федерації з присвоєнням звання генерал-майора юстиції».

Також встановлено, що перебуваючи на вказаній посаді, Няньчур подав позов до суду в інтересах Міністерства оборони РФ щодо майна Міністерства оборони України, що дозволило надалі визнати право власності на зазначене майно за Міноборони РФ.

У даний час відносно Няньчура прокуратурою направлений обвинувальний висновок для розгляду у суді за ч.1 ст.111.

Нагадаємо, на початку лютого прокуратура Автономної Республіки Крим повідомила про підозру за фактом державної зради колишньому своєму співробітнику, державному раднику юстиції 3 класу Сергію Няньчуру.

ФОТО: інтернет

QHA