СІМФЕРОПОЛЬ/АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Так званий глава Верховної Ради Криму, колаборант, який займався підривною діяльністю проти України, зробивши можливим окупацію частини території нашої держави, українофоб Володимир Константинов заявив, що готовий прийняти у Криму міжнародну конференцію, на якій повинні обумовити взаємини між державами, зокрема зміни міжнародного права .

Про це військовий злочинець заявив у ході засідання так званої президії Держради Криму.

— Особливо події у Криму показали, що в міжнародному праві є багато чого, над чим треба працювати: ті суперечності в міжнародному праві що можна, що не можна. Ми зі свого боку будемо закликати провести нову конференцію в Ялті, заявив він.

За його словами, настав час виробити нові міжнародні правила.

Зазначимо, Ялтинська (Кримська) конференція лідерів трьох країн антигітлерівської коаліції — СРСР, США і Великобританії відбулася 4-11 лютого 1945 року у Лівадійському палаці. Вона була присвячена розділу сфер впливу союзників і створення процедур, які гарантують незмінність проведених на карті світу розмежувальних ліній. У Ялті було розпочато роботу зі створення ООН.

Нагадаємо, раніше Константинов заявив, що хоче зняти фільм про так звану «кримську весну» —- російське вторгнення в український Крим і свою роль у цьому.

QHA