КИЇВ (QHA) -

У соціальній мережі якийсь інженер, підприємець з Києва на ім'я Андрій всерйоз вирішив створити політичну партію і навіть сплатив рекламу свого оголошення у Facebook.

— Зараз різні шоу мени, актори, та взагалі всі кому не лінь кинулися створювати собі політичні партії! Я дивлюся на них —  і кажу собі: НЕ ВІРЮ! У мене є пропозиція! А давайте ми, прості люди, які ніколи не були в політиці, візьмемо і теж створимо свою власну партію? На зло всім цим брехунам і зрадникам!,  повідомив він.

За словами ініціатора нової партії, для цього потрібно зібрати 100 людей. Кожному члену партії він пропонує зробити внесок у розмірі 5 тис. грн. на реєстраційні процедури.

Всі разом зберемося, придумаємо назву партії, визначимо програму! Головна ідея це буде особисто наша партія!,  написав інженер.

Автор нової партії заявляє, що його прихильники не повинні "нести маячню на тему мов, історій і релігій, не розколювати суспільство, забороняти і вказувати людям, як їм жити, а пропонувати тільки те, що потрібно нам, простим людям!".

Також інженер пропонує знизити тарифи на комунальні послуги та ліквідувати посаду президента і багато інших державних органів.

Як писало QHA, між тим в Україні повно «мертвих» партій. Як заявив голова ГО «Комітет виборців України, в нашій країні є 350 партій. Така велика кількість служить підриву довіри громадян до партійної системи і до партій.

QHA