ЛОНДОН (QHA) -

Сьогодні, 13 березня, у Лондоні помер друг і діловий партнер бізнесмена Бориса Березовського Микола Глушков, який отримав притулок у Великобританії після кримінального переслідування в Росії.

Знайомі Глушкова повідомили, що він був виявлений мертвим донькою Наталією у квартирі на околиці Лондона. На шиї Глушкова було видно сліди удушення. Було це вбивство або самогубство, поки не зрозуміло.

Британські правоохоронці почали розслідування.

Нагадаємо, Глушков на початку 90-х був гендиректором АТ «ЛогоВАЗ», створеного Березовським. Потім керував фінансовим департаментом "АвтоВАЗу", а у 1996 році став заступником директора «Аерофлоту». За чотири роки його заарештували за розкрадання валютної виручки авіакомпанії. Глушков виїхав до Великобританії, де у 2010 році отримав політичний притулок. Кримінальні справи в Росії проти нього не припинили.

Останнім часом Микола Глушков, продавши свій будинок, переїхав на околицю Лондона. В Росії у нього залишилися величезні борги — тільки «Аерофлот» намагався стягнути з нього $122 млн виручки.

Нагадаємо, 5 березня колишній російський розвідник Сергій Скрипаль, засуджений в РФ за шпигунство на користь Лондона, і його супутниця, були госпіталізовані в критичному стані після отруєння в одному з ресторанів торгового центру в британському місті Солсбері.

Джерело: Комерсант

QHA