КИЇВ (QHA) -

Представники ЗМІ отримали доступ до документів, що підтверджують вчинення державної зради екс-президентом України Віктором Януковичем.

Йдеться про лист, у якому Янукович закликав президента Російської Федерації Володимира Путіна ввести війська в Україну. Лист опублікувало видання Цензор.нет.

Сам Віктор Янукович підтвердив справжність свого листа на прес-конференції у Ростові.

Як раніше заявляв глава ГПУ Юрій Луценко, Головна військова прокуратура отримала від секретаріату ООН фотокопії заяви Януковича з проханням ввести в Україну війська РФ. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

— Головна військова прокуратура отримала з Постійного представництва України офіційний лист секретаріату ООН з наданням українській стороні завіреної офіційною печаткою ООН фотокопії заяви Януковича від 01.03.2014 з проханням ввести війська Російської Федерації в Україні і всі офіційні матеріали, які були додані від РФ до заяви представника РФ в ООН Чуркіна!  повідомив Генпрокурор.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, під час допиту збіглого екс-президента України Віктора Януковича Святошинським судом Києва 28 листопада Генеральний прокурор Юрій Луценко виніс йому підозру «в умисних діях, що призвели до зміни державних кордонів України, порушення порядку, встановленого Конституцією України, і ведення агресивної війни проти України — ч. 1 ст. 111, ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 110, ч. 2 ст. 437 Кримінального кодексу України».

ФОТО: інтернет

QHA