КИЇВ (QHA) -

Так звані керівники анексованого Криму — «глава уряду» Сергій Аксьонов та «спікер держради» Володимир Константинов, які стояли на чолі антиукраїнських сил під час окупації півострова російськими військами, 24 лютого 2014 року були у Верховній Раді в Києві. Про це в ефірі Skrypin.ua заявила журналістка Наталя Влащенко.

— Одна екс-депутатка розповіла мені, що бачила 24 лютого 2014 року Аксьонова та Константинова у Верховній Раді. Але для книги відмовилася коментувати. Чому? Відповіла: «Ні, бо в мене є діти». А ти могла переплутати? — «Ні, бо я з ними розмовляла». Таких фактів у мене багато. На жаль, я не можу їх опублікувати, стверджує Влащенко.

Нагадаємо, у березні 2014 року, ввівши до Криму війська і провівши незаконний референдум, Росія анексувала півострів. 18 березня у Кремлі було підписано так званий договір про прийняття Криму і Севастополя до складу Росії. Країни Заходу та міжнародні організації не визнали анексію Криму і ввели ряд економічних санкцій проти Росії. Для України Крим залишається тимчасово окупованою територією.

ФОТО: інтернет

QHA