ЛОНДОН (QHA) -

Підконтрольний Кремлю телеканал постійно просуває передових членів Лейбористської партії, а консерватори отримують тисячі фунтів стерлінгів за появу в його ефірі, пише The Times.

За даними видання, члени так званого тіньового уряду Британії щонайменше 26 разів з'являлися в ефірі RT відтоді як Джеремі Корбін став лідером лейбористів 2015 року. Консерватори ж отримують по тисячі фунтів стерлінгів за кожну появу в ефірі.

Лейборист і тіньовий лорд-канцлер Річард Баргон з'являвся в ефірі RT 11 разів, тіньовий міністр енергетики Баррі Гардінер — 3 рази, а тіньовий канцлер Джон Макдоннел 3. Ще двоє тіньових міністрів-лейбористів стали частими гостями російської пропаганди. Пітер Доуд побував на RT 6 разів, а Кріс Вільямсон  4 рази.

Всі вони виступали в ефірі програми Going Underground, яку британський регулятор минулого року звинуватив в необ'єктивності.

Також цілий ряд високопоставлених чиновників Консервативної партії задекларували в реєстрі Палати громад британського парламенту отримані від RT тисячі фунтів стерлінгів за появу в різних шоу каналу.

При цьому у Лейбористській партії не бачать нічого поганого в регулярній участі своїх впливових членів у ефірі російської пропаганди.

Спікери з'являються в ефірах широкого спектру телемереж з великим ухилом на користь вітчизняних каналів для того, щоб представити наші плани з трансформації Британії, прокоментували у партії.

У свою чергу міністр довкілля Великобританії Майкл Гов звинуватив британських політиків у допомозі «пропагандистському каналу Кремля».

Англомовний канал RT був створений президентом Росії Володимиром Путіним 2005 року. З того часу він фактично став ретранслятором дезінформації на Заході.

Британський регулятор Ofcom неодноразово звинувачував RT у порушенні правил неупередженості.

QHA повідомляло, що член Палати представників від Демократичної партії США Девід Сісілліне виступив за реєстрацію телеканалу Russia Today як іноземного агента.

Джерело: Espreso.tv

QHA