КИЇВ (QHA) -

Представник України в гуманітарній підгрупі контактної групи у Мінську, перший віце-спікер парламенту Ірина Геращенко заявила, що зірвалося звільнення п'яти заручників з окремих районів Донецької та Луганської областей. Про це вона повідомила на своїй сторінці у Facebook.

— На жаль, поки немає зрушень і зрушень у питанні звільнення заручників в ОРДЛО, їх нам не віддають ... У нас зірвалося звільнення 5 хлопців з ОРДЛО, хоча начебто все мало статися, у нас зірвалися певні рухи з церквою, і це турбує і тривожить. Упевнена, питання звільнення заручників має, разом зі сферою безпеки, бути ключовим на усіх зустрічах в Нормандському форматі. Ми не втрачаємо надію, що витягнемо хлопців з ОРДЛО, але переговори йдуть важко, — написала вона.

Геращенко зазначила, що вже 2 березня можуть бути звільнені двоє українців, яких незаконно утримують в російських в'язницях.

— У п'ятницю ми чекаємо хороших новин стосовно двох українців, незаконно утримуваних в російських в'язницях і стоїмо на тому, що цей процес звільнення з РФ має бути розблоковано і продовжено.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко в телефонній розмові з президентом РФ Володимиром Путіним обговорював перспективу введення миротворчої місії ООН на Донбас, а також процес звільнення заручників. Глава держави зазначив, що Україна не має наміру зупиняти процес звільнення своїх громадян з Росії.

QHA