СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

Так званий «уряд Севастополя» прийняв рішення ліквідувати ГУП «Балаклавський судноремонтний завод «Металіст». Дане «розпорядження» з'явилося на сайті відомства самопроголошеної влади.

Відзначається, що рішення про ліквідацію підприємства пов'язано з тим, що його майно передане в користування російській компанії ФГУП «Свеко», яка належить Федеральній службі охорони Росії.

За словами «голови департаменту з майнових та земельних відносин» Рустема Зайнулліна, поки підприємство буде продовжувати займатися судноремонтною діяльністю.

Довідка: Завод «Металіст» спеціалізується на ремонті підводних дизельних човнів і військово-морських судів. Самопроголошена кримська «влада» з моменту анексії Криму заснувала підприємство ГУП «Балаклавський судноремонтний завод «Металіст» і планували на його базі налагодити випуск малих суден.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, так звана «Рада міністрів» в окупованому Росією Криму своїм «розпорядженням» від 7 лютого ліквідувала Національний науково-дослідний інститут винограду і вина «Магарач» і передала в федеральну власність РФ його майно.

6 лютого «Радмін Криму» ліквідувала бюджетну установу «Ордена Трудового Червоного Прапора Нікітський ботанічний сад — Національний науковий центр», передавши ботсад у федеральну власність РФ.

Раніше Кримський природний заповідник за допомогою так званої «федералізації» майна Криму» з січня 2017 року був незаконно переданий під контроль Управління справами президента РФ Путіна.

ФОТО: інтернет

QHA