КИЇВ (QHA) -

Затримання лідера "Руху нових сил" Міхеїла Саакашвілі стало найголовнішою темою українських ЗМІ і вітчизняних політиків.

Так, лідер фракції "Самопоміч" у Верховній Раді Олег Березюк заявив, що влада вдається до тиранії, а він встає на захист затриманого Міхеїла Саакашвілі.

Березюк сказав, що він не може сидіти в залі парламенту і додав, що особисто стане поруч із Саакашвілі, тому що це "злочин проти українського суверенітету", а потім залишив Верховну Раду.

Нардеп Мустафа Найєм зазначив, що те, що зараз відбувається на Костьольній — це "ідіотизм"

До Михеїла Саакашвілі можна ставитися по-різному, але дії влади зараз стосуються кожного. Так може бути з усіма, з ким не змогли домовитися,  сказав він.

Нардеп Дмитро Добродомов заявив телеканалу 112, що влада мститься Саакашвілі, при цьому зазначив, що точні причини затримання ще невідомі.

Чим це обернеться для влади передбачити неважко. Колись Янукович теж вдавався до жорстких методів щодо своїх опонентів, і чим це закінчилося, всім відомо. Це правове беззаконня, це повне дежавю, сказав він.

Тим часом, нардеп Тетяна Ричкова на своїй сторінці у Facebook повідомила, що Саакашвілі і його помічник вступили у злочинну змову з ФСБ РФ і збіглим Курченком з метою отримання грошей на вчинення державного перевороту в Україні.

— Вірю, що Закон дасть справедливу оцінку діям Карлсона, який живе на даху і любить ефесбешне варення, зазначила вона.

Як повідомлялося, сьогодні співробітниками правоохоронних органів був затриманий екс-президент Грузії Міхеїл Саакашвілі.

QHA веде онлайн трансляцію з місця затримання Саакашвілі.

QHA