КИЇВ (QHA) -

"Міністр охорони здоров'я" анексованого півострова Петро Михальчевський перетнув адмінкордон з Кримом два з половиною роки тому, а за час перебування на материковій частині України встиг знайти роботу.

Про це у коментарі QHA повідомив екс-керівник зовнішньої розвідки України Микола Маломуж.

Незважаючи на існуючі списки людей, які брали участь в анексії Криму, сьогодні в Україні є низка прикладів, коли їм вдається залишатися у тіні й уникати відповідальності.

— Сьогодні є списки не тільки представників громадянського сектору, а й чиновників, які увійшли до анексованого уряду. Вони подаються до прикордонслужби для відстеження та фіксації порушників. Одних затримують, а іншим просто відмовляють у пропуску, — зазначив Маломуж.

На його думку, українським спецслужбам варто провести глибоку перевірку чиновників, які переїхали з Криму, адже частина з них сприяла анексії півострова.

Раніше QHA повідомляло, що Петро Михальчевський проведе один місяць за гратами.

Таке рішення прийняла прокуратура АР Крим. Як повідомила прес-секретар відомства Тетяна Тихончик, Михальчевському обрано такий запобіжний захід через підозри у державній зраді Україні.

QHA також повідомляло, що у Києві затримали колишнього «міністра охорони здоров'я» Криму Петра Михальчевського. Його доправили в СБУ для проведення слідчих дій.

Михальчевський став "міністром охорони здоров'я" вже після окупації Криму. У червні 2014 року його i декількох головних лікарів шпиталів Сімферополя зняли з посади через звинувачення у корупції.

QHA