КИЇВ (QHA) -

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій достроково закрив засідання погоджувальної ради парламенту України.

— Засідання зірвано, і я припиняю засідання погоджувальної ради, оскільки немає можливості обговорювати, сказав Парубій.

Повідомляється, що на засідання прийшла група народних депутатів, серед яких позафракційні Віктор Чумак та Юрій Левченко, члени фракції БПП Мустафа Найєм і Сергій Лещенко. Вони почали вимагати розглянути законопроект про скасування депутатської недоторканності. У свою чергу Парубій опитав керівників фракцій, і троє з них висловилися за те, щоб починати з медичної реформи.

Група депутатів почала скандувати: "Виходьте до людей", і на цьому засідання було тимчасово закрите.

За словами Парубія, пленарне засідання Ради розпочнеться о 13:00 після зустрічі з в.о. міністра охорони здоров'я Уляною Супрун. Нардепи планують розглянути медичну реформу.

Нагадаємо, сьогодні, 17 жовтня, в Україні стартує безстрокова акція протесту. Активісти вимагають від української влади виконати ряд вимог, зокрема, скасувати виборчі правила, обмежити депутатську недоторканність і створити антикорупційний суд.

Раніше повідомлялося, що президент України Петро Порошенко запропонував внести зміни до Конституції щодо недоторканності народних депутатів.

QHA