КИЇВ (QHA) -

Народні депутати України від фракцій Блоку Петра Порошенка, "Народного фронту" і "Відродження" ініціювали процедуру відставки свого колеги від "Самопомочі" Єгора Соболєва з посади керівника парламентського комітету з питань протидії корупції.

Заява депутатів Соболєв оприлюднив на своїй сторінці в Facebook.

Нардеп також опублікував документ на своїй сторінці у соціальній мережі.

Також депутат від Блоку Петра Порошенка Юрій Буглак попросив Соболєва прискорити процедуру призначення аудитора Національного антикорупційного бюро України.

— Все чесно. Я 15 місяців заважав Порошенку і Ко призначити залежного аудитора НАБУ, за допомогою якого вони збираються розправитися з командою Артема Ситника, — зазначив Соболєв.

QHA вже писало, що в Києві почалося засідання антикорупційного комітету з аналізу законопроекту президента щодо звітності громадських організацій перед Фіскальною службою.

Раніше QHA повідомляло, що президент України Петро Порошенко написав листа голові Верховної Ради Андрію Парубію, в якому попросив вжити заходів для того, щоб відкликати законопроект «Про антикорупційний суд». 6 жовтня Венеціанська комісія критично оцінила цей законопроект.

Нагадаємо, президент України внесе на розгляд парламенту свій варіант законопроекту про Антикорупційний суд за два тижні.

QHA