КИЇВ (QHA) -

Зараз міжнародна ситуація сприяє відновленню реалізацію Мінських домовленостей, заявив під час спільної прес-конференції з главою МЗС України Павлом Клімкіним у Києві 23 березня міністр закордонних справ Франції Жан-Ів Ле Дріан, передає кореспондент QHA.

— Зараз вдалий момент, щоб потужно відновити реалізацію Мінських угод. Близько року залишається до виборів в Україні. Одразу ж ми побачили завершення політичних циклів у Німеччині та Росії. Щоб просувати це, я найближчим часом повернуся до Києва у компанії мого німецького колеги.

QHA повідомляло, що Жан-Ів Ле Дріан заявив, що Франція не визнає окупацію Криму Росією. У свою чергу, Клімкін наголосив, що проведення незаконних виборів в окупованому Криму ставить під сумнів легітимність Володимира Путіна як президента Росії.

Раніше Канада заявила про невизнання виборів в Криму. У той же день і Німеччина заявила про те, що не визнаватиме результати голосування 18 березня на анексованому півострові.

Таку ж заяву зробила і Словаччина, яка заявила, що не визнає вибори президента Росії в окупованому Криму і наполягає на повному виконанні Мінських угод, які є умовою для перегляду санкцій проти РФ.

Пізніше Японія також зробила заяву, що визнає вибори 18 березня нелегітимними.

QHA