КИЇВ (QHA) -

Представник президента у парламенті, депутат від БПП Ірина Луценко пояснила, що до законопроекту з реінтеграції Донбасу будуть внесені зміни, які визначатимуть деякі повноваження Петра Порошенка. Законопроект хочуть внести до Верховної Ради до четверга.

— Ми б його вже не називали як законопроект про реінтеграцію, а називаємо його робочою назвою "Стратегія з відновлення територіальної цілісності України: звільнення Донбасу", сказала Ірина Луценко.

У законопроекті вводиться поняття Росії як агресора, а дії України визначаються вже не як антитерористична операція, а як самооборона держави.

Це дає можливість вводити війська, застосовувати збройні формування в будь-який період на невизначений термін. Вводяться повноваження через розгляд ВР вводити війська, можливість введення надзвичайного стану, воєнного стану тощо. Вводиться об'єднаний штаб, зазначила нардеп.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко в Івано-Франківській області заявив, що весь світ підтримує ініціативу України щодо розміщення миротворців на Донбасі.

Джерело: ЕспресоTV

QHA