КИЇВ (QHA) -

Віктор Чевгуз, адвокат Віктора Агєєва, засудженого в Україні до 10 років позбавлення волі за участь у терористичній організації, оскаржив вирок суду. Про це він повідомив інформагентству "Українські новини". Можливо, повторний розгляд відбудеться вже у середині березня.

Чевгуз попросив зняти з Агєєва обвинувачення у терористичній діяльності і перекваліфікувати на участь у незаконних збройних формуваннях. Він вважає термін у 10 років занадто великим для свого підсудного.

При цьому адвокат у своїй апеляції не вимагає зняти з підсудного обвинувачення у незаконному зберіганні зброї і боєприпасів.

Віктор Чевгуз впевнений, що незалежно від результатів апеляції його підзахисний буде помилуваний указом президента України Петра Порошенка у зв'язку із тим, що Агєєв знаходиться у списку на обмін полоненими з Росією.

— Він буде помилуваний указом президента. Це однозначно, — заявив адвокат.

Нагадаємо, Агєєв був затриманий влітку 2017 року у складі російсько-терористичної диверсійно-розвідувальної групи на території Новоайдарського району Луганської області.

Агєєву інкримінували участь у бойових діях на стороні самопроголошеної «ЛНР», а також незаконне зберігання, носіння вогнепальної зброї та боєприпасів.

QHA