КАРАКАС (QHA) -

У Венесуелі представники влади заявили про придушення повстання військових проти президента країни Ніколаса Мадуро, повідомляє Deutsche Welle. Представники влади також заявили про те, що в результаті акції загинули двоє і заарештовані вісім осіб.

Нагадаємо, що в неділю, 6 серпня, група заколотників захопила військову базу Фуерте Парамакай у Валенсії (штат Карабобо, Венесуела), що було розцінено владою як теракт.

Базу захоплювала група заколотників на чолі з Хуаном Кагваріпано. На відео він заявив про «законне повстання проти тиранії Мадуро».

— Це не переворот. Це громадянські і військові дії, щоб відновити конституційний порядок. Але також щоб врятувати країну від повного знищення, заявив Кагваріпано.

З квітня 2017 року у Венесуелі проходять акції протесту проти дій уряду, очолюваного президентом Ніколасом Мадуро. За цей час було вбито понад 120 людей, постраждали тисячі учасників мітингів.

Зазначимо, що у Венесуелі розпочали роботу Установчі збори Венесуели, покликані виробити зміни до Конституції країни.

Однак опозиція не визнає результати минулих виборів в Установчі збори і організовує масові виступи протесту проти дій влади.

Як повідомляло раніше QHA, 31 липня шість осіб отримали поранення в неділю в результаті вибуху гранати на дільниці для голосування у венесуельському штаті Гуаріко.

ФОТО: інтернет

QHA