ЛЬВІВ (QHA) -

Суд у Львові заарештував одного з учасників прориву колишнього президента Грузії, екс-голови Одеської обласної державної адміністрації Міхеїла Саакашвілі через кордон України. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив перший заступник глави Національної поліції В'ячеслав Аброськін.

Раніше QHA повідомляло, що e рамках розслідування за фактом перетину українського кордону колишнім президентом Грузії, екс-головою Одеської обласної держадміністрації Міхеілом Саакашвілі, слідчі додали правову кваліфікацію за частиною 3 статті 296 Кримінального кодексу України (хуліганство).

Після «прориву» кордону десять співробітників прикордонного відомства звернулися зі скаргами на погіршення здоров'я до Військово-медичного центру Держприкордонслужби у Львові.

Повідомляється, що за порядком і дотриманням режиму 10 вересня у пункті пропуску «Шегині» стежили рядові прикордонники. Мобільні резерви Держприкордонслужба не залучала, оскільки вони захищають кордон на Сході України від російської агресії, а віднедавна підсилюють північну ділянку, де проходитимуть спільні російсько-білоруські військові навчання «Захід-2017».

QHA