КИЇВ (QHA) -

Прокуратурою Автономної Республіки Крим розпочато досудове розслідування за фактом порушення депутатами Федеративної Республіки Німеччина порядку в'їзду на тимчасово окуповану територію.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

Досудове розслідування розпочато за ознаками кримінального злочину, частина 1, стаття 332-1 Кримінального кодексу України (Порушення порядку в'їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї).

— Встановлено, що 03.02.2018 року в порушення визначеного порядку в'їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї, до Автономної Республіки Крим прибули громадяни Федеративної Республіки Німеччина, які планували використовувати свою поїздку для зустрічей з представниками російської окупаційної влади і обговорення з ними шляхів налагодження контактів з німецькою стороною. Зараз перевіряються усі обставини вчинення кримінального правопорушення, — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у суботу, 3 лютого, до окупованого Криму прибула делегація у складі трьох депутатів від правопопулістської партії "Альтернатива для Німеччини".

Посол України в Німеччині Андрій Мельник заявив, що візит німецьких депутатів в окупований Крим матиме для них "дуже прикрі правові наслідки". У той же час, депутати відповіли, що "їх не турбують погрози Києва заборонити їм в'їзд в Україну, вони розраховують відвідати Крим ще неодноразово".

QHA