КИЇВ (QHA) -

Служба безпеки України почала заочне розслідування відносно трьох депутатів Севастопольської міськради, які голосували за приєднання Криму до Росії.

За даними спецслужби, депутати, імена яких не називаються, проголосували за так звану "незалежність" міста і перейменування міської ради на "Законодавчі збори міста Севастополя". Крім того, народні обранці голосували за створення так званої "Республіки Крим" і приєднання її до Російської Федерації.

Дії зловмисників кваліфікували за статтею 111 Кримінального кодексу (державна зрада).

— Зараз фігуранти справи проживають в окупованому Росією Криму. Вони оголошені в розшук, — йдеться в повідомленні.

 

У СБУ нагадали, що протягом 2017 року розпочали заочні розслідування щодо 11 депутатів Севастопольської міськради за підозрою в державній зраді. Зараз на 7 з них прокуратура затвердила обвинувальні акти, які вже направлені до судів.

Зазначеним особам загрожує до 15 років в'язниці.

Нагадаємо, QHA повідомляло, що прокуратурою Автономної Республіки Крим за результатами проведеного спеціального попереднього розслідування направлено до суду обвинувальний акт відносно колишнього депутата Верховної Ради Автономної Республіки Крим, який звинувачується в скоєнні кримінального злочину, передбаченого ч. 1 ст. 111 (державна зрада) КК України.

QHA