МОСКВА (QHA) -

У так званий "день тиші" 17 березня в Росії буде показаний фільм про анексію Криму під назвою "Крим. З коханими не розлучайтеся", повідомляє "Діалог.UA".

У "день тиші", коли заборонена будь-яка передвиборна агітація, пропагандистський "Перший канал" нагадає громадянам про головне "досягненні" Володимира Путіна — окупацію українського Криму в лютому 2014 року.

Швидше за все, таким чином у Кремлі хочуть пробудити в росіян патріотичні почуття, спонукавши піти на вибори. Це говорить про те, що з явкою на виборчі дільниці очікуються серйозні проблеми.

Нагадаємо, вчора, 5 березня, президент України Петро Порошенко під час зустрічі з міністром оборони Швеції Петером Хулквістом заявив, що проведення виборів на території Криму суперечить українському законодавству і порушує міжнародне право.

Порошенко закликав країни ЄС не визнавати результати голосування на російських президентських виборах на території окупованого українського Криму.

Нагадаємо, раніше Світовий конгрес кримських татар закликав співвітчизників бойкотувати так звані вибори президента РФ в окупованому Криму. Конгрес назвав їх протиправними, незаконними і аморальними.

QHA