КИЇВ (QHA) -

У мережі оприлюднили відео із затриманням у Києві співробітниками Національного антикорупційного бюро сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Олександра, якого підозрюють у «справі про рюкзаки».

Відео з'явилося в YouTube.

На відео показано, як співробітники НАБУ виводять Олександра Авакова з під'їзду і саджають до мікроавтобуса.

Раніше QHA повідомляло, що Спеціалізована антикорупційна прокуратура і НАБУ повідомили про підозру сину Арсена Авакова за частиною 5 статті 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу.

Нагадаємо, раніше Арсен Аваков заявив про те, що його син Олександр Аваков, якого підозрюють у «справі про рюкзаки», доведе свою невинність у суді.

Сьогодні, 31 жовтня, співробітники НАБУ затримали колишнього заступника міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова Сергія Чеботаря, який також є підозрюваним у цій справі.

Раніше, 31 жовтня, НАБУ проводило обшуки у сім'ї міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова. Згідно з отриманою інформацією, обшуки проходили у сина Авакова — Олександра.

Відзначається, що обшуки проходили в рамках розслідування по рюкзаках, які МВС закупило наприкінці 2014 — на початку 2015 року.

QHA