КИЇВ (QHA) -

У поліції оприлюднили відео з камер спостереження, де показаний момент нападу озброєних людей на виборчу дільницю у селі Майському (Дніпропетровська область).

Відео опублікувала поліція Дніпропетровщини в YouTube.

Виконуючий обов'язки начальника Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області Олег Грозь зазначив, що близько 18:30 24 особи увірвалися до ділянки, кинули димові шашки і намагалися зіпсувати урни з бюлетенями.

Поліція змогла витіснити їх на вулицю, де вони сіли в машини і поїхали.

— Під час оголошеного по області плану «Перехоплення» були розшукані та доставлені до відділення поліції молоді люди, які пересувалися на 7 автомобіляз. Під час обшуку автомобілів було вилучено велику кількість зброї — 6 одиниць мисливської зброї, 2 газових пістолети, велику кількість патронів, 4 бронежилета, складаний ніж, 2 дерев'яних біти, страйкбольна гвинтівка, 4 предмета, схожі на петарди, фрагмент металевої арматури, 3 пляшки з речовиною, зовні схожою на запальну. Вся зброя зареєстрована на чоловіків, які перебували в автомобілях. Щоправда, дана зброя перевозилося з порушенням правил, — додав Грозь.

QHA повідомляло, що в селі Майське Зайцевської об'єднаної територіальної громади (ОТГ) стався збройний напад під час проведення виборів.

Нагадаємо, 29 жовтня у 201 об'єднаних територіальних громадах в усіх областях України пройшли вибори. У цих виборах взяли участь понад 1 мільйон 330 тисяч осіб, що склало близько 4 відсотків виборців України.

QHA