КИЇВ (QHA) -

Головна військова прокуратура України отримала у своє розпорядження копію заяви екс-президента Віктора Януковича зі зверненням до Росії щодо введення військ в Україну. Дані матеріали визнані ООН офіційними документами.

— Останні дні захист збіглого Януковича плодить псевдосенсації. Причина проста процес над Януковичем все ближче, а доказів його держзради все більше. Так, Головна військова прокуратура отримала через Постійне представництво України офіційний лист Секретаріату ООН з наданням українській стороні завіреної офіційною печаткою ООН фотокопії заяви Януковича від 01.03.2014 з проханням ввести війська Російської Федерації в Україні і всі офіційні матеріали, які були додані від РФ до заяви представника РФ в ООН Чуркіна! Всі отримані українським слідством матеріали визнані ООН офіційними документами, які надала РФ, повідомив Генпрокурор України Юрій Луценко.

Як повідомляло QHA, 22 грудня Печерський районний суд Києва дав дозвіл слідчому Генеральної прокуратури України отримати доступ до речей і документів, що перебувають в Адміністрації президента Росії.

Конкретно мається на увазі лист, який, згідно з матеріалами слідства, був написаний екс-президентом України Віктором Януковичем президентові РФ Володимиру Путіну. У цьому листі Янукович закликає Путіна ввести війська в Україну, тим самим здійснюючи державну зраду.

ФОТО: інтернет

QHA