КИЇВ (QHA) -

Стали відомі подробиці зустрічі в Белграді спецпредставника Держдепартаменту США по Україні Курта Волкера і помічника президента Російської Федерації Владислава Суркова, які обговорили питання введення миротворців на Донбас.

Про це повідомляють джерела у владі.

— Спочатку миротворці сприяють розмежуванню сил, повному припиненню вогню і відведенню техніки. Далі Рада приймає закони в рамках Мінських угод і проводиться обмін полоненими за формулою «всіх на всіх». Після цього мандат миротворців розширюється на всю територію ОРДЛО і починається підготовка до місцевих виборів. Після виборів кордон передається під контроль Києва — і мандат миротворців вважається завершеним, відзначило джерело.

Це рішення може бути прийняте як компроміс, якщо держсекретаря США Рекса Тіллерсона не замінять на Ніккі Хейлі. У цьому випадку вектор переговорів Росії і США зміниться.

Раніше QHA повідомляло, що помічник президента Росії Володимира Путіна Владислав Сурков назвав переговори зі спецпредставником Держдепартаменту США з питань України Куртом Волкером конструктивними. Сурков заявив, що на переговорах обидві сторони наголосили на необхідності виконання Мінських угод.

Джерело: Апостроф

QHA