ЛЬВІВ (QHA) -

Президент Петро Порошенко заявив, що влада поважає право громадян на мирний протест, але даватиме рішучу відсіч усім спробам дестабілізувати ситуацію в країні.

Про це він сказав під час урочистостей з нагоди Дня ЗСУ 6 травня у Львівській області.

— Армія не для того тримає фронт, щоб ворог орудував у глибокому тилу. Ми даємо подібним справам відсіч. І я відчуваю підтримку суспільства, сказав він.

За словами президента, оскільки українська армія успішно тримає оборону на сході країни, то Москва робить ставку на те, щоб "бити в спину, підривати зсередини, дестабілізувати ситуацію в країні".

У Москві не шкодують сил. І грошей у них кури не клюють. І прізвища тут ні до чого. Думав, що мене важко чимось здивувати. Але те, що вчора побачила і почула вся країна, приголомшило і шокувало всіх, сказав Порошенко.

Він подякував СБУ і ГПУ за професійну роботу "щодо захисту національних інтересів і державності".

Радує, що український народ  ще до наших силовиків профінансовану з Москви гоп-компанію розкусив ще раніше і тому проігнорував той табір під Верховною Радою, сказав глава держави.

Порошенко зазначив, що президент і уряд поважають право людей на мирний протест, хоча організатори насправді "жадали крові, всіма силами провокували силовиків".

За його словами, на терплячість силовиків організатори акції навіть скаржилися в РФ.

Нагадаємо, сьогодні лідер партії "Рух нових сил" Саакашвілі закликав киян вийти на віче під Верховною Радою.

QHA повідомляло, що вранці 6 грудня у таборі біля Верховної Ради правоохоронці спробували знайти і затримати Міхеїла Саакашвілі, якого Генпрокуратура підозрює в отриманні грошей від оточення екс-президента України Віктора Януковича.

Саакашвілі в інтерв'ю журналістам заявив, що виключає добровільну явку до правоохоронців, і анонсував продовження акції в центрі Києва.

QHA