КИЇВ (QHA) -

Екс-президент України Віктор Ющенко заявив, що війна з Росією повинна закінчиться лише перемогою.

Про це колишній глава держави повідомив на своїй сторінці у Facebook.

— З війни ведуть дві дороги. Одна перемога, друга капітуляція. Третьої немає. Війну треба завершувати тільки перемогою, а не отриманням миру за будь-яку ціну!  заявив він.

Ющенко попередив, що українцям не варто себе обманювати, і тоді не вийде так, що "і не перше і не друге".

Якщо проведемо національну дискусію, мало хто захоче миру на колінах. Повинні говорити про перемогу, але добре розуміючи, що це не одноходовка, — вважає Ющенко.

Разом з тим екс-президент розкритикував діяльність Верховної Ради. Він заявив, що в Раді має бути парламентська доктрина, і навів як приклад Великобританію часів Другої світової війни.

— Коли Великобританія залишилася сама і вся Європа капітулювала  британський парламент засідав без перерви дві доби, щоб сформулювати генеральну стратегію проти Гітлера. Дві доби політики, які несли відповідальність, не у відпустку ходили, додому не їздили, а виробляли для нації доктрину. Нація її прийняла, повідомив він.

Нагадаємо, раніше екс-президент України Віктор Ющенко заявив, що Російська Федерація хоче всіх переконати, що в Україні нібито внутрішній конфлікт.

Ющенко також згадав слова 71-го прем'єр-міністра Великобританії Маргарет Тетчер: «Якщо ви не можете відповісти на питання безпеки  ви ні на що не можете дати відповідь».

QHA