ВАШИНГТОН (QHA) -

Юрист президента США Дональда Трампа Майкл Коен стверджує, що до Білого дому не передавалося ніяких планів про «оренду Криму Росією» від депутата Верховної Ради України Андрія Артеменка. Про це повідомляє американське видання CNN.

Юрист визнав, що його зустріч із українським нардепом мала місце, однак він категорично заперечує передачу після цього будь-яких документів до Білого дому.

Він заявляє, що інформація про нібито «передані плани» і «домовленості з Росією» є черговим фейком американських ЗМІ в їх кампанії проти президента Трампа.

— Ці постійні фейкові новини просто смішні... Не дивлячись на безліч заяв, які заперечують будь-який зв'язок між Трампом і Росією, ЗМІ, як і раніше, продовжують поширювати цю брехню. Я визнаю, що мала місце зустріч із Артеменком, але категорично заперечую, що я обговорював це питання або доставляв будь-які документи до Білого дому, — повідомив юрист.

Раніше QHA повідомляло, що член парламентської фракції Радикальної партії Андрій Артеменко передав свій план нормалізації відносин між Україною та Росією екс-раднику президента США Майклу Флінну незадовго до його відставки. У пунктах плану, крім іншого, значилася ідея проведення всеукраїнського референдуму про передачу Криму в оренду РФ на 50-100 років.

Прокуратура Автономної Республіки Крим 21 лютого відкрила кримінальне провадження за фактом вчинення державної зради народним депутатом Андрієм Артеменком.

ФОТО: інтернет

QHA