ВАРШАВА (QHA) -

Депортований з України до Польщі лідер партії «Рух нових сил» Міхеїл Саакашвілі заявив, що не буде просити у Польщі політичний притулок.

— Зараз я перебуваю під охороною польської поліції. Я розмовляв з керівництвом Міністерства внутрішніх справ, вони мені дзвонили, коли я прибув в аеропорт. Просити в Польщі політичного притулку я не буду, — зазначив він.

Саакашвілі прокоментував свою можливу екстрадицію до Грузії.

— Якби вони (влада Грузії) хотіли видавати мене, вони б зробили це ще вчора. Я з самого початку говорив, що у Грузії та України проти мене немає серйозних обвинувачень.

Окрім цього, політик заявив про свій намір скликати у Варшаві прес-конференцію.

— Сьогодні буде прес-конференція о 13:00 за Варшавою (14:00 за Києвом).

Нагадаємо, представник правлячої коаліції у парламенті Грузії Нукрі Кантарія заявив, що Грузія може направити до Польщі запит на екстрадицію Міхеїла Саакашвілі. Кантарія додав, що в Грузії Саакашвілі засудили до позбавлення волі.

QHA повідомляло, що Міхеїл Саакашвілі після депортації звернувся до канцлера Німеччини Ангели Меркель з проханням про допомогу. Саакашвілі заявив, що має намір повернутися в Україну законним шляхом.

Спікер прикордонної служби України Олег Слободян повідомив на своїй сторінці у Facebook, що лідер "Руху нових сил" Міхеїл Саакашвілі депортований до Польщі.

Раніше силовики провели затримання Саакашвілі у ресторані "Сулугуні", де політик обідав.

На кадрах, знятих на телефон, було видно, як люди в камуфляжі кричать у ресторані "Лежати" і використовують лайку по відношенню до затримуваного.

Джерело: NewsOne

QHA